loading spinner

Jak fungují GPS lokátory

Jak fungují GPS lokátory

GPS lokátory jsou praktickým zařízením. Pomocí GPS lokátoru je možnost snímat pohyb aut, zvířat i osob. GPS lokátory pro děti a seniory navíc nabízejí SOS tlačítko, kterým si člověk v nouzi přivolá pomoc svých blízkých. GPS lokátory jsou velmi šikovnými pomocníky, a pokud jste je dosud nepoužívali, teď vám dáme důvod začít.

Jak fungují GPS lokátory do auta?

GPS lokátory do automobilů mají více využití. Ve vašem voze mohou sloužit jako bezpečnostní prvek. Při odcizení vozu vám poskytnou důležité informace o poloze auta.  Získání automobilu zpět je pak ve většině případů jen otázkou času.

GPS lokátory zabraňují krádeži automobilu

GPS lokátory lze díky jejich funkci skvěle využít pro bezpečí automobilu. GPS lokátor je nenápadný, a proto si ho v interiéru vozidla pachatelé nemají šanci všimnout a zneškodnit jej. Pokud pak dojde k odcizení vašeho automobilu, můžete jeho polohu lehce vysledovat. V rámci zvýšení bezpečnosti vozu si majitel může k GPS napojit třeba i autoalarm, imobilizér, snímač pohybu a podobně.

GPS lokátory ve velkém využívají firmy pro svůj vozový park

GPS lokátory ve velkém využívají firmy pro svůj vozový park. Díky online režimu mohou sledovat pohyb všech vozů, rychlost, spotřebu paliva … Mohou nastavit trasy pro zaměstnance a tím zajistit své firmě úsporu pohonných hmot a efektivitu práce.   Díky informaci o aktuální poloze vozů, může firma svým zaměstnancům zadávat další práci v dané lokalitě. Takto využívají GPS například taxi služby.

GPS lokátory přinášejí seniorům větší bezpečí a samostatnost

Pokaždé, když jde váš devadesátiletý dědeček na procházku, máte strach, že se mu něco stane? Doprovod odmítá, protože chce být i přes svůj vysoký věk samostatný? V tom případě mu pořiďte GPS lokátor, který bude snímat jeho polohu. GPS lokátory pro seniory jsou vyráběné v podobně přívěsku, který při nošení seniora nijak neobtěžuje. Jeho nepostradatelnou funkcí je SOS tlačítko, jímž si senior v případě nouze zavolá pomoc svých blízkých. Blízká osoba, na jejíž mobil byl vyslán SOS signál, díky funkci GPS ví, kde jej hledat.

GPS lokátor v obojku zajistí, že se vám pejsek vždy vrátí

Už se vám někdy zaběhnul pejsek? V případě, že jej berete jako člena rodiny, je to velmi stresující situace. Ať už váš pes patří k notorickým útěkářům, nebo pro něj chcete zajistit větší bezpečí, pořiďte mu obojek s GPS lokátorem. Díky němu rychle zjistíte polohu vašeho pejska a předejdete nepříjemným situacím, mezi něž patří odchyt psa na stanici. Za pobyt pejska v útulku pak musíte zaplatit a pro pejska může být odchyt stresující. Hodně páníčků využívá  GPS lokátory při venčení psů v lesích. Tam může jít i o život - kvůli myslivcům i divoké zvěři. S GPS lokátorem se pejsek útěkář nestačí divit, že jej jeho páníček vystopuje dřív, než překročí hranice sousední vesnice.

GPS lokátory pro děti přinášejí větší klid maminkám a bezpečí dětem

Větší klid maminkám a bezpečnost dětem přinášejí GPS lokátory v podobě hodinek nebo přívěsku. Kromě toho, že hodinky pomocí GPS přijímače zaznamenávají polohu vašich dětí, obsahují i SOS tlačítko. To děti stisknou v případě nouze a hodinky zavolají na přednastavené číslo. GPS lokátory pro děti jsou ideálním řešením pro dobu, kdy děti nejsou pod dohledem svých rodičů - při hře venku, na školním výletě a podobně. Pomocí GPS hodinek lze předejít nepříjemným, i život ohrožujícím situacím.

 

GPS lokátory jsou velmi praktickou věcí pro život. Přinášejí úsporu času, peněz a energie. Hlavně ale větší bezpečí tam, kde je to potřeba.

Přidat komentář

Všechna pole jsou povinná

Jméno:
E-mail: (Nezveřejněno)
Komentář:
Opište kód